O NAS

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w przemyśle transportowym.
Specjalizujemy się w przewozie wielkogabarytowym.

0
krajów w Europie
0
lata doświadczenia
0
zestawów z naczepami

Firma PORDZIK SP.J. z siedzibą w Dolnej jest firmą transportowo-spedycyjną prowadzącą działalność na terenie kraju jak i za granicą od 1998 roku.

Wybór operatora transportowego jest istotną decyzją, warto więc powierzyć to zadanie doświadczonemu i solidnemu partnerowi. Priorytetem naszej działalności jest satysfakcja klienta, polegająca na zagwarantowaniu naszym kontrahentom terminowej i sprawnej usługi transportowej.
Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość i planowość transportów normatywnych i ponadnormatywnych o różnym wolumenie, w każdej żądanej przez naszych klientów ilości na terenie całej Europy. Każdy z realizowanych przez nas transportów jest zabezpieczony odpowiednimi zezwoleniami zgodnie z wymaganiami kraju, przez który on przebiega. Wszystkie przewożone przez nas ładunki są objęte ubezpieczeniem w wysokości do 1.200.000 EUR. W naszej flocie mamy do Państwa dyspozycji 44 zestawy z naczepami typu platforma (Standard/Mega).

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRZEWOZÓW

 Specjalizujemy się w transporcie następujących ładunków: maszyny i urządzenia przemysłowe, konstrukcje, maszyny rolnicze, elementy budowlane, blachy.
Nasze usługi transportowe wykonujemy kompleksowo i zapewniamy:

Ubezpieczenie ładunku

Wszystkie zezwolenia i opłaty drogowe